Skąd wziąć pożyczkę na większe wydatki?
2017-02-07
Pożyczka pod zastaw mieszkania w praktyce
2017-03-08

Szybka pożyczka – egzekucja komornika.

Bardzo wiele osób, które zaciągnęły w trudnym okresie swojego życia pożyczkę, gdyż potrzebowały gotówki, robią to pod wpływem emocji i nacisku czasu, nie myśląc nad jej warunkami i czy naprawdę będą w stanie ją spłacić.

Oczywiście szybkie pożyczki gotówkowe czy tzw. chwilówki to najlepsza na daną chwilę i najszybsza opcja, gdyż bez większej weryfikacji możemy uzyskać zastrzyk gotówki. W jednej chwili mamy gotówkę w ręce, w tym momencie człowiek nie za bardzo myśli realnie, że te pieniądze są pożyczone i będzie trzeba je oddać, a zazwyczaj nie tylko tą kwotę, którą dostajemy, lecz również odsetki i prowizję. Zarówno jak szybko otrzymaliśmy taką pożyczkę tak i szybko możemy mieć do czynienia z komornikiem, który w krótkim czasie będzie chciał odzyskać nasz dług dla pożyczkodawcy. Większość osób , która zaciąga takie pożyczki nie traktuje poważnie okresu jej spłaty, myślą iż skoro tak prosto otrzymali pożyczkę, to firma udzielająca pożyczki „poczeka” aż będziemy w stanie ją spłacić, gdyż zazwyczaj naszym priorytetem są kredyty bankowe, czy też codzienne wydatki. Niestety takie myślenie to częsty błąd, gdyż każda firma pożyczkowa działa w podobny sposób jak i wszystkie banki, czyli przy niespłaceniu pożyczki przez pożyczkobiorcę korzysta z wszelkiego rodzaju sposobów, by odzyskać pieniądze – między innymi z usług komornika.

Pamiętajmy jednak, iż zarówno firmy pożyczkowe jak i komornicy chcą polubownie rozwiązać problem, dlatego też jeśli nie mamy możliwości spłaty pożyczki, zawsze kontaktujmy się z pożyczkodawcą, aby potem nie doszło do sytuacji, w której już będziemy musieli rozmawiać z komornikiem.

Jeśli natomiast mają Państwo w danym momencie sytuację wymagającą pilnej interwencji, gdyż została już podjęta egzekucja spłaty pożyczki i potrzebują Państwo gotówki na spłatę długu, proszę skontaktować się z Nami, postaramy się pomóc.